فروشگاه آنلاین خودتو داشته باش!

با تبدیل شدن به یکی از فروشنده های رابینیا میتونید به راحتی یک فروشگاه پر قدرت آنلاین به صورت رایگان برای خودتون داشته باشید و از همه محصولات دیجیتالی که در اختیارتون هست کسب درآمد کنید. اینجوری دیگه فرقی نمیکنه کجا هستین، تو مسافرت یا تفریح؟ تو خواب یا سر کلاس درس ؟ هرجا که باشی رابینیا جای تو محصولاتتو میفروشه.

همین الان ثبت نام کن

مراحل فروشنده شدن

فروشنده شدن و فروش فایل در سایت ما بسیار ساده است همچنین در صورت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تلفنی مشاوره رایگان بگیرید

مرحله ۱ : ثبت نام کنید

در مرحله اول ابتدا مشخصات خود را وارد مینمایید که شامل اطلاعات هویتی ، عکس کارت ملی و شماره شبا میباشد.

مرحله ۲ : تایید توسط کارشناسان

در مرحله دوم اطلاعات شما به طور کامل توسط کارشناسان بررسی و در نهایت تایید میشود و پنل فروشندگی شما فعال میگردد.

مرحله ۳ : ایجاد محصول دانلودی

در مرحله آخر شما به راحتی محصولات خود را بارگزاری مینمایید. توجه داشته باشید که رابینیا فقط فایل به فروش میرساند لذا محصولات فیزیکی تایید نمیشوند.

مرحله ۴ : تایید محصول و نمایش به کاربران

در مرحله آخر محصول شما پس از بررسی توسط کارشناسان فروش تایید و در معرض نمایش به کاربران سایت قرار میگیرد.

همین الان ثبت نام کن

در سختی ها پشتیبان شما هستیم

تیم ما به همیشه در ساعات اداری، پاسخ‌گو و در کنار شما است. برای تسریع در امر پاسخگویی، می‌توانید از سیستم تیکتینگ برای ارتباط با کارشناسان پشتیبانی استفاده نمایید.

021-88318830

026-34279913

همین الان ثبت نام کن

سوالات پرتکرار

سایت رابینیا یک فروشگاه عظیم فایل میباشد . لذا شما میبایستی محصولات دیجیتالی که نیاز به ارسال پستی ندارند و صرفا قابل دانلود میباشند را وارد نمایید.

با توجه به این که رابینیا کاملترین سایت روانشناسی کشور میباشد شما میتوانید تمامی محصولاتی که در حوزه روانشناسی، مشاوره، مدیریت و سایر دروس میباشند را به فروش برسانید.

تمامی محصولات ما داخل فایل زیپ قرار میگیرند. لذا هر نوع محصولی که در حال بارگزاری آن هستید بایستی در فایل زیپ قرار بگیرد.

تسویه حساب در رابینیا به صورت خودکار و ماهانه میباشد و ابتدای هر ماه تمام درآمد شما به حسابی که با نام خود وارد کردید واریز میشود.

ما در رابینیا با تمامی فروشندگان خود به صورت 70 / 30 همکاری میکنیم.

70% باری فروشنده و 30% برای سایت رابینیا میباشد.