درباره ما

خانهدرباره ما
 • تیم رابینیا

  رابینیا مرجع روانشناسی کشور و دارنده تندیس بهترین سایت روانشناسی کشور از دیدگاه داوران و مخاطبین به لحاظ تنوع محصولات روانشناسی، ساختار، راحتی کار، سرعت پردازش، پشتیبانی آنی، در دسترس بودن و ضمانت بازگشت وجه میباشد .

  شعار ما در رابینیا : “کاملترین سایت روانشناسی” میباشد به این معنی که هدفمان ارائه کامل ترین محصول موجود در سطح اینترنت به کاربران گرامی میباشد.

  یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند محصولات متنوع روانشناسی، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در کمتر از 1 دقیقه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که مجموعه روانشناسی رابینیا بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

  همه‌چیز از آنجایی شروع شد که در رشته روانشناسی مشغول تحصیل بودیم که به یک سؤال مهم برخورد کردیم؛ با همه پیشرفت‌هایی که در بخش سلامت و روان داشته‌ایم اما چرا در بخش خدمات‌رسانی روانشناسی دچار مشکلات متعدد مدیریتی هستیم و هیچ مرجع کامل و درستی وجود ندارد؟ آنجا بود که ایده رابینیا در ذهنمان نقش ‌بست. باید اعتراف کنیم، شکست‌هایی زیادی را تجربه کردیم اما روزهای خوب هم از راه رسید.

  مجموعه رابینیا از سال 1399 فعالیت خود را در حوزه روانشناسی و توسعه آزمون های روانشناسی تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در حوزه روانشناسی آغاز نموده است. رابینیا در ایران باستان از لحاظ لغوی از کلمه راه بین به معنی مشاور گرفته شده است.

  راهبین > رابین > رابینیا

  mahsa pirmohamadi

  مهسا پیرمحمدی

  راهبر تیم
  دانشجوی ارشد روانشناسی صنعتی سازمانی و سابقه تولید محتوا در سایت های معتبر
  maryam eslami

  مریم اسلامی‌زاده

  مسئول فروشگاه
  دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی و سابقه تولید محتوا در سایت های معتبر
  saba dehghan

  صبا دهقان‌پور

  مسئول فروشگاه
  دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی و سابقه تولید محتوا در سایت های معتبر
  hanieh rahimi

  حانیه رحیمی

  بخش فروشگاه
  دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی و سابقه مدیریت سایت های فروشگاهی
  hasti.modirrosta

  هستی مدیرروستا

  بخش مجله و بلاگ
  دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی و سابقه درخشان در فروش
  فرشاد فرجاد

  فرشاد فرجاد

  تحقیق و توسعه (R&D)
  دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی و سابقه فعالیت در داروخانه های مطرح
  مریم افشار

  صبا دهقان‌پور

  تست نرم افزار (QA)
  کارشناس ارشد صنعتی و سازمانی سابقه همکاری با شرکت های مختلف در حوزه IT و QA
  esmail abbasi

  اسماعیل عباسی

  بنیانگذار و مدیر
  روانشناس سازمانی و استاد دانشگاه کاندید دکترای مدیریت 15 سال سابقه فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کسب و کار

  سخن پایانی

  تمام نتایج به دست آمده، افتخارات، محصولات، محتواهای تولید شده کار تیم پرقدرت و پرتلاش رابینیا بوده و هیچکس به تنهایی نمیتوانست این جایگاه را بدست آورد.
  معتقدیم که موفقیت های بزرگ و عظیم حاصل زحمات یک تیم منسجم و هدفمند و پایدار است و تنها دو عامل باعث موفقیت میشود : نظم (Dicipline) و استمرار (Consistency).

  تیم رابینیا به زیبایی هرچه تمام تر توصیف کننده این دو واژه است و از افرادی منظم و با استمرار تشکیل شده تا بتواند قله های بزرگتری در صنعت روانشناسی را فتح کند.

  در این مجموعه هیچ دیدگاه بالا به پایینی وجود ندارد و نخواهد داشت و همه افراد در جایگاه خود از اهمیت یکسانی برخوردار هستند، دقیقا مانند چرخ دنده های یک سیستم که حتی اگر کوچکترین چرخ دنده به مشکلی برخورد کند کل سیستم به مشکل میخورد، پس همگی در نقش و وظایف و جایگاه خود نقش کلیدی ایفا میکنند و کسی از کسی بالاتر یا پایین تر نیست.
  در راستای همین باور و شعار داخلی مجموعه خود را آخرین نفر بعد از همه افراد گذاشتم تا بتوانیم یک قدم دیگر به این باور نزدیک شویم.

  باعث افتخار است که بتوانم این تیم پرقدرت و پر افتخار را در مسیر موفقیت هرچه بیشتر هدایت کنم و در انجام این مهم همه تلاش خود را میکنم به عنوان عضوی از مجموعه قدرتمند رابینیا.

  با احترام،
  اسماعیل عباسی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۹ رای
  سبد خرید