درباره ما

خانهدرباره ما
 • داستان خانواده رابینیا

  همه‌چیز از سال 96 شروع شد جایی که در رشته روانشناسی مشغول تحصیل بودیم که به یک سؤال مهم برخورد کردیم؛ با همه پیشرفت‌هایی که در بخش سلامت و روان داشته‌ایم اما چرا در بخش خدمات‌رسانی روانشناسی دچار مشکلات متعدد مدیریتی هستیم و هیچ مرجع کامل و درستی وجود ندارد؟ آنجا بود که ایده رابینیا در ذهنمان نقش ‌بست. باید اعتراف کنیم، شکست‌هایی زیادی را تجربه کردیم اما روزهای خوب هم از راه رسید.

  مجموعه رابینیا از سال 1399 فعالیت خود را در حوزه روانشناسی و توسعه آزمون های روانشناسی تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در حوزه روانشناسی آغاز نموده است. رابینیا در ایران باستان از لحاظ لغوی از کلمه راه بین به معنی مشاور گرفته شده است.

  دستاوردهای رابینیا

  دستاوردها

  معرفی خانواده رابینیا

  mahsa pirmohamadi

  مهسا پیرمحمدی

  مدیر فنی
  سروناز فقاهتی

  سروناز فقاهتی

  کنترل کیفیت (QC)
  saba dehghan

  صبا دهقان‌پور

  مدیر مجله
  مریم اسلامی زاده

  مریم اسلامی‌زاده

  کارشناس فروش
  hasti modirroosta

  هستی مدیرروستا

  مشاور گروه روانشناسی
  فرشاد فرجاد

  فرشاد فرجاد

  تحقیق و توسعه (R&D)
  hanieh rahimi

  حانیه رحیمی

  طراح گرافیک
  شهریار خلقتی

  شهریار خلقتی

  تست نرم افزار (QA)
  دکتر اسماعیل عباسی

  دکتر اسماعیل عباسی

  بنیانگذار و مدیرعامل

  سخن پایانی

  تمام نتایج به دست آمده، افتخارات، محصولات، محتواهای تولید شده کار تیم پرقدرت و پرتلاش رابینیا بوده و هیچکس به تنهایی نمیتوانست این جایگاه را بدست آورد.
  معتقدیم که موفقیت های بزرگ و عظیم حاصل زحمات یک تیم منسجم و هدفمند و پایدار است و تنها دو عامل باعث موفقیت میشود : نظم (Dicipline) و استمرار (Consistency).

  تیم رابینیا به زیبایی هرچه تمام تر توصیف کننده این دو واژه است و از افرادی منظم و با استمرار تشکیل شده تا بتواند قله های بزرگتری در صنعت روانشناسی را فتح کند.

  در این مجموعه هیچ دیدگاه بالا به پایینی وجود ندارد و نخواهد داشت و همه افراد در جایگاه خود از اهمیت یکسانی برخوردار هستند، دقیقا مانند چرخ دنده های یک سیستم که حتی اگر کوچکترین چرخ دنده به مشکلی برخورد کند کل سیستم به مشکل میخورد، پس همگی در نقش و وظایف و جایگاه خود نقش کلیدی ایفا میکنند و کسی از کسی بالاتر یا پایین تر نیست.
  در راستای همین باور و شعار داخلی مجموعه خود را آخرین نفر بعد از همه افراد گذاشتم تا بتوانیم یک قدم دیگر به این باور نزدیک شویم.

  باعث افتخار است که بتوانم این تیم پرقدرت و پر افتخار را در مسیر موفقیت هرچه بیشتر هدایت کنم و در انجام این مهم همه تلاش خود را میکنم به عنوان عضوی از مجموعه قدرتمند رابینیا.

  با احترام،
  اسماعیل عباسی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲۱ رای
  سبد خرید