تست‌های آنلاین با تفسیر راه اندازی شد.

تست‌های روابط اجتماعی

نمایش دادن همه 4 نتیجه

تست احساس تنهایی (SLFS)

19,000 تومان
تست احساس تنهایی را می توانید هم اکنون با تفسیر جامع انجام دهید. با این تست میتوانید درک بهتری از احساس خود داشته باشید.

تست اضطراب اجتماعی (SAIN)

29,000 تومان
تست اضطراب اجتماعی نگرانی ها و ترس های شما را در موقعیت های اجتماعی میسنجد. با تفسیری جامع می توانید هم اکنون انجامش بدید.

تست ترس های قبل از ازدواج (PFS)

49,000 تومان
در خروجی این تست می توانید توضیحات اختصاصی را برای هر مولفه ترس از ازدواج دریافت کنید. در تفسیر نتایج کتاب نیز معرفی می گردد. تست ترس های قبل ازدواج را استارت کنید.

تست هوش هیجانی (EQ) شات

12,000 تومان
با تست هوش هیجانی شات می توانید هوش هیجانی (EQ) خود را بسنجید امروزه یکی از مهمترین عوامل برای موفقیت و افزایش عملکرد تحصیلی و شغلی می باشد.

تست های روابط اجتماعی

تست های روابط اجتماعی

تست های روابط اجتماعی چیست؟

تست های روابط اجتماعی مجموعه ای از آزمون های روانشناسی هستند که با استفاده از آنها می توان رفتارها، نگرش ها و روابط اجتماعی فرد را با دیگران مورد ارزیابی قرار داد.

این تست ها به طور گسترده در شناسایی مشکلات اجتماعی و شخصیتی فرد، درمان مشکلات رفتاری و بهبود روابط اجتماعی افراد استفاده می شوند.

تست های روابط اجتماعی به شیوه‌های مختلفی طراحی شده‌اند که هدف آن‌ها بررسی و اندازه‌گیری مهارت‌های ارتباطی و روابط اجتماعی فرد با دیگران است.

تست های روابط اجتماعی در بسیاری از حوزه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله در آموزش و پرورش، روانشناسی، مشاوره، بالینی، مدیریت، مطالعات اجتماعی و …

تست های روابط اجتماعی به دلیل داشتن ارزش پیش‌بینی بالا، کمک می‌کنند تا میزان توانایی فرد در ارتباط با دیگران، پیش‌بینی شود و با توجه به نتایج به‌دست‌آمده، اقدامات لازم در جهت بهبود روابط اجتماعی شخص انجام شود.

از جمله تست‌های روابط اجتماعی می‌توان به تست دیسک و تست شخصیت شناسی MBTI اشاره کرد. هر یک از این تست‌ها دارای روش‌ها و متدولوژی‌های خاص خود هستند که برای بررسی و اندازه‌گیری مهارت‌های ارتباطی و روابط اجتماعی افراد، به کار می‌روند.

کاربرد تست های روابط اجتماعی

تست‌های روابط اجتماعی درک بهتری از رفتار و واکنش‌های افراد در محیط‌های اجتماعی فراهم می‌کنند و به بررسی و تحلیل روابط بین افراد، شناسایی نیازها و مشکلات رابطه‌ای، پیشگیری از اختلافات، رشد روابط برتری، موفقیت در کار و زندگی خانوادگی، بهبود روابط کاری و افزایش رضایت شغلی کمک می‌کنند.

این تست‌ها در حوزه‌های مختلفی مانند تحصیلات، محیط کار، روابط خانوادگی و اجتماعی، مشاوره روانشناختی، تربیت فرزند و … به کار می‌روند.

دسته بندی تست های روابط اجتماعی

تست های روابط اجتماعی، یکی از زیرشاخه های تست های روانشناسی هستند که به بررسی نحوه تعامل و ارتباط افراد با یکدیگر می پردازند. این تست ها برای ارزیابی مهارت های ارتباطی و روابط بین فردی به کار می روند و در محیط های مختلفی اعم از محیط خانوادگی، آکادمیک، اجتماعی و حرفه ای کاربرد دارند.

تست اضطراب اجتماعی (SAIN): تست اضطراب اجتماعی نگرانی ها و ترس های شما را در موقعیت های اجتماعی میسنجد.

تست احساس تنهایی (SLFS): این تست به داشتن احساس تنهایی در افراد حتی هنگام برقراری روابط اجتماعی میپردازد.

و تست های دیگر…

سبد خرید