تست‌های آنلاین با تفسیر راه اندازی شد.

تست‌های بالینی و تشخیصی

نمایش 1–12 از 17 نتیجه

تست اختلالات روانی SCL-90

59,000 تومان
تست اختلالات روانی SCL-90 یکی از معروف ترین تست ها برای بررسی علائم اختلالات روانشناختی است. این تست در سایت رابینیا با تفسیر کامل ارائه شده است.

تست اضطراب اجتماعی (SAIN)

29,000 تومان
تست اضطراب اجتماعی نگرانی ها و ترس های شما را در موقعیت های اجتماعی میسنجد. با تفسیری جامع می توانید هم اکنون انجامش بدید.

تست اضطراب مرگ (FOD)

19,000 تومان
اضطراب مرگ یکی از عوامل اصلی کاهنده سلامت روان است . با تست اضطراب مرگ و استفاده از راهکارهای آن گامی موثر در بهبود سلامت خود بردارید.

تست اضطراب کتل (CAQ)

29,000 تومان
تست اضطراب کتل یکی از معروف ترین ابزارهای سنجش اضطراب است. با استفاده از تست اضطراب و راهکارهای آن می توانید با استرس های زندگی خود مقابله نمایید.

تست اضطراب کودکان اسپنس (SCAS)

35,000 تومان
تست اضطراب کودکان اسپنس با تفسیر کامل علاوه بر سنجش انواع اضطراب کودک توسط والدین، می تواند راهکارها و تمرین های عملی را به آن ها ارائه نماید.

تست افسردگی بک (BDI-ll)

50,000 تومان
تست افسردگی بک ، معتبرترین تست برای ارزیابی افسردگی در دنیاست . هم اکنون می توانید این تست را با تفسیر کامل به همراه استراتژی های خودیاری انجام دهید.

تست افسردگی کودکان و نوجوانان ماریاکواس (CDI)

59,000 تومان
تست افسردگی کودکان و نوجوانان ماریاکواس را اکنون می توانید بصورت تفسیری جامع انجام دهید. با تشخیص به موقع آن آینده خود و فرزندانمان را تغییر دهیم.

تست افکار خودکشی بک (BSSI)

19,000 تومان
تست افکار خودکشی بک جزء معروف ترین آزمون ها برای ارزیابی آمادگی برای خودکشی و یا قصد اقدام به خودکشی می باشد.

تست دسته بندی کارت های ویسکانسین (WCST)

33,000 تومان
تست دسته بندی کارت های ویسکانسین یکی از آزمون های معروف بین المللی برای سنجش توانایی های شناختی ذهنی و کارکردهای اجرایی می باشد.

تست سبک های مقابله با استرس (CSI)

48,000 تومان
تست سبک های مقابله با استرس نحوه حل و فصل مشکلاتتان را سنجیده و کمک می نماید تا با استفاده از تمرین های عملی نقاط ضعف خود را به قوت تبدیل کنید.

تست سلامت روان (GHQ)

29,000 تومان
در تست سلامت روان GHQ ما علاوه بر تعیین وضعیت تان در ابعاد چهارگانه سلامت روان، برای هر شاخص راهکارهای مجزایی ارائه کرده ایم .

تست شخصیت شناسی MMPI فرم 370 سوالی

69,000 تومان
فرم کوتاه تست MMPI شامل 370 سوال است که «مشکلات روانی» را به طور دقیق ارزیابی می کند. پس از آنجام این آزمون تفسیر اختصاصی شامل «توضیحات کاربردی»، «نمودارهای حرفه ای» و «راهکارهای عملی» ارائه می شود.

تست های بالینی و تشخیصی

تست های بالینی تشخیصی

تست های بالینی و تشخیصی چیست؟

تست های بالینی و تشخیصی یا تست های بالینی-روانشناختی ابزارهایی هستند که به افراد و روانشناسان کمک می کنند تا در بهبود کیفیت زندگی و ارتقای سلامت روانی خود مؤثر باشند.

این تست ها به دلیل آنلاین بودن و تفسیر کامل و پیشرفته در هر زمان و هر مکانی مورد استفاده قرار می گیرند.

تست های بالینی و تشخیصی شامل مثال هایی مانند تست های شخصیتی، تست های هوش، تست های مربوط استرس و اضطراب و غیره هستند.

تست های تشخیصی، به عنوان تکمیل کننده تست های بالینی استفاده می شوند.

این تست ها برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری مورد استفاده قرار می گیرند. تست های تشخیصی شامل مثال هایی مانند تست های اضطراب، افسردگی، بیش فعالی و غیره هستند.

کاربرد تست های بالینی و تشخیصی

تست های بالینی و تشخیصی به شما کمک می کنند تا ویژگی های روانشناختی خود را ارزیابی کرده و بشناسید و در صورت نیاز به روانشناس مراجعه کنید.

تست های بالینی و تشخیصی با استفاده از روش های علمی و مؤثر، به ارزیابی انواع ویژگی های روانشناختی شما مانند شخصیت، هوش، استعدادها و نیز اختلالاتی مانند اضطراب، افسردگی و … می پردازند.

با استفاده از تست های بالینی و تشخیصی شما می توانند بهبود کیفیت زندگی خود را تسریع کنید، به مشکلات ارتباطی و اجتماعی خود کمک کنید و برای رسیدن به هدف های زندگی و شغلی تان از آنها حمایت کنید.

دسته بندی تست های بالینی و تشخیصی

تست های شخصیت شناسی

این تست ها به سنجش سلامت روان و شخصیت شما می‌پردازد و مواردی را که در شخصیت منجر به اختلال روانی می شوند را مورد بررسی قرار می‌دهد.

مانند: تست شخصیت شناسی NEO، تست شخصیت 16 عامل کتل و …

تست های غربالگری

این‌ تست ها برای شناسایی اختلالات استفاده می‌شود و معمولا درمانگران نیز از این نوع تست ها بسیار استفاده می کنند.

مانند: تست اختلالات روانی SCL-90، تست اضطراب کتل(CAQ)، تست طرحواره های ناسازگار یانگ (YEMSQ) و …

 تست های تشخیصی

این تست ها برای سنجش توانایی های شناختی ذهنی و کارکردهای اجرایی استفاده می شوند.

مانند: تست دسته بندی کارت های ویسکانسین، تست وسواس فکری مادزلی (MOCI)و …

سبد خرید