پلن ویژه مراکز آموزشی و مدارس

خانهخدمات سازمانی روانشناسیپلن ویژه مراکز آموزشی و مدارس

پلن تست های مخصوص مراکز آموزشی و مدارس

در پنل آموزشیار می توانید برای مدرسه یا آموزشگاه خود پنل اختصاصی ایجاد کنید، پنل ایجاد شده دارای لینک اختصاصی و با لگو و نام مرکز شما خواهد بود. در فضای پرتال شما می توانید ارزیابی های روانشناختی خود را به صورت آنلاین به عمل بیاورید و از طریق پنل مدیریت به تمامی تحلیل ها دسترسی داشته باشید. هم چنین امکان خروجی گرفتن به صورت پی دی اف برای برخی تست ها وجود دارد و علاوه بر آن همه تفسیر ها در پرتال شما ذخیره می شود. به کمک آموزش یار می توانید در زمانی کوتاه بدون نیاز به حضور مجری، ارزیابی های روانشناسی مورد نظر را با کمترین هزینه و خطای انسانی به عمل بیاورید.تمامی آزمون ها در رابینیا با تحلیل کامل و تخصصی منتشر می شود و با توجه به نقاط ضعفی که در نتیجه تست مشاهده می شود راهکارهای علمی و تخصصی ارائه می شود.
پرسشنامه عوامل انگیزشی موثر بر عملکرد آموزشی اساتید

راهکارهای پیشنهادی ما

رابط کاربری دوستانه

افراد با سطوح مختلف مهارت های کامپیوتری می توانند به راحتی از امکانات پنل بهره ببرند.

ذخیره سازی دائمی و ابری

اطلاعات به صورت ابری و دائمی ذخیره می گردد و در هر زمان امکان دسترسی به آن وجود دارد.

امنیت و محرمانگی بالا

برای حفظ محرمانگی تمامی اطلاعات در پنل های رابینیا به صورت رمزگذاری ذخیره می شوند.

خروجی pdf

برخی از تست ها دارای دو نوع خروجی pdf از جمله کامل و تک صفحه ای می باشند.

امکان شخصی سازی

استفاده از نام و لوگو سازمان مورد نظر بدون ذکر کپی رایت رابینیا امکان شخصی سازی حد اکثری را میسر می سازد.

به روز رسانی مداوم

چشم اندازی بی نهایت برای توسعه ی پنل ها و تست های روانشناسی وجود دارد…

تعرفه ها و بسته ها

از تعداد تا تعداد درصد تخفیف
10 50 20%
51 200 30%
201 500 40%
501 به بالا 50%

سوالات متداول

یکی از دغدغه های اصلی مدیران و مشاوران مدارس و آموزشگاه ها، ارزیابی دقیق دانش آموزان و دانشجویان می باشد. پنل آموزشیار با در اختیار قرار دادن تست های روانشناسی معتبر با سیستم نمره گذاری حرفه ای به شما کمک می کند تا دقت و سرعت غربال گری دانش آموزان و دانشجویان خود را افزایش دهید.
در پنل آموزشیار علاوه بر دسترسی به تست های آنلاین با تفسیر جامع، می توانید این آزمون ها را به طور اختصاصی برای مدرسه یا مرکز آموزشی خود مورد استفاده قرار دهید. از مزیت های استفاده از پنل آموزشیار صرفه جویی در زمان و هزینه جهت سنجش و ارزیابی دانش آموزان و دانشجویان است. در این پنل شما می توانید علاوه بر امکان خروجی PDF نتایج اطلاعات را در پنل اختصاصی مدرسه یا مرکز آموزشی خود ذخیره نمایید.
برای استفاده از پنل کافی است در سایت یک حساب کاربری بسازید. سپس می توانید با وارد شدن به پنل، درخواست تعداد تست خود را از طریق تیکت پشتیبانی ثبت و سپس تست های خود را مدیریت نمایید.

مشتریان ما

سبد خرید