لیست روانشناسان و مشاوران

خانهلیست روانشناسان و مشاوران

جستجو بر اساس نیاز یا شهر 😉👋🏻

آیا شما یک روانشناس یا مشاور هستید؟

می‌توانید مزایای ما برای متخصصان را مشاهده و با تکمیل فرم همکاری متخصص، با ما اعلام همکاری نمایید.

یا در تلگرام به آی دی Rabiniavip پیام بدید.

مشاوره آنلاین 2

فقط روانشناسان تایید شده

استفاده از معتبرترین و مطرح‌ترین رویکردهای علمی روانشناسی در دنیا و تایید توسط تیم ناظر رابینیا

مشاهده نظرات دیگران و سابقه هر درمانگر

امکان بررسی رزومه و سابقه مشاور و همینطور مشاهده نظر مراجعان قبلی، پیش از انتخاب مشاور
مشاوره آنلاین 4

شرایط و پرسش های مرتبط با مشاوره آنلاین رابینیا

مشاوره آنلاین: چرا؟

مشاوره آنلاین به دلیل سهولت در برطرف کردن نیاز مراجعان و دریافت کنندگان خدمات سلامتی، یکی از راه های آسان دسترسی به متخصص به شمار می رود. در صورت عدم دسترسی به شرایط مراجعه حضوری، مشاوره آنلاین یکی از بهترین پیشنهادها به شمار می رود.
برخلاف مشاوره حضوری، از طریق مشاوره آنلاین، مراجعین نیاز به حضور فیزیکی در مطب روانشناس نداشته و می‌توانند در ساعات مختلف شبانه روز به طیف گسترده ای از روانشناسان و متخصصان در سراسر کشور دسترسی داشته باشند.
درمان آنلاین ابزار مهمی برای آموزش افراد در زمینه سلامت است. حتی اگر حس می‌کنید سلامت ذهنی‌تان قوی است، درمان و مشاوره آنلاین می‌تواند شما را از نظر جسمی و روانشناختی تقویت کند. آموزش دیدن رفتارها و راهکارهای کنار آمدن با شرایط مختلف منجر به سلامت جسمی و روانشناختی بهتر می‌شوند.

مشاوره آنلاین: چگونه؟

انجام مشاوره آنلاین بسیار راحت است. با در اختیار داشتن یک سیستم یا یک موبایل می توان به صورت آنلاین با روانشناس یا متخصص مربوطه به صحبت و مشاوره پرداخت.
درمان آنلاین علاوه بر افراد سالم به افراد ناتوان جسمی و یا خانه‌نشین امکان دسترسی می‌دهد. حمل و نقل و جابه‌جایی در دسترسی به مراقبت‌های بهداشت، مسئله حائز اهمیتی است که برای برخی افراد امکان پذیر نمی‌باشد. افرادی که به دلایل مختلفی از جمله بیماری ذهنی یا جسمی قادر به ترک خانه خود نیستند، درمان آنلاین را جایگزین مفیدی برای روش‌های روان‌درمانی سنتی می‌یابند.

مشاوره آنلاین: چه وقت؟

مشاوره آنلاین همواره در دسترس افراد است. در واقع در مقایسه با سایر روش های درمانی، مشاوره آنلاین بیشترین میزان دسترسی را دارد و امکان ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن را فراهم می کند. مشاوره آنلاین رابینیا در هر ساعت از شبانه روز و در هر روزی حتی در ایام تعطیل امکان گفتگو با روانشناسان یا متخصصان را فراهم می کند.
دسترسی به جلسات درمانی در بستر راحت منزل شما ممکن است و می‌توانید زمان جلسات درمانی خود را به ساعات دلخواه موکول کنید.

مشاوره آنلاین: کجا؟

مشاوره آنلاین در هر جایی قابل دسترسی است. با وجود مشاوره آنلاین تفاوتی نمی کند شما ساکن کدام شهر، روستا و حتی کشور هستید. با دسترسی به یک سیستم یا موبایل امکان دریافت مشاوره آنلاین رابینیا برای شما در هر نقطه ای وجود دارد.
مشاوره آنلاین، امکان دسترسی افرادی را که در حومه‌ شهرها یا مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند به اطلاعات سلامت ممکن و آسان می‌کند. کسانی که در چنین مناطقی زندگی می‌کنند، ممکن است به حالت درمانی دیگری دسترسی نداشته باشند چون در ناحیه جغرافیایی سکونتشان، مراکز سلامت کمی وجود دارند و یا اصلا وجود ندارند.

مشاوره آنلاین: با چه هزینه ای؟

مشاوره آنلاین با برطرف کردن بسیاری از موانع و مشکلات برای متخصص و مراجع، هزینه کمتری در مقایسه با مراجعه حضوری و در مطب یا بیمارستان دارد. با توجه به شرایط متقاضی خدمت، تعداد جلسات و متخصص انتخابی تعیین هزینه از مشاوره آنلاین رایگان تا هزینه های بالاتر صورت می پذیرد.

مشاوره آنلاین: با چه کسانی؟

سایت رابینیا با بیش از 5 سال سابقه در امر سلامت مجموعه ای از بهترین روانشناسان و متخصصان را فراهم آورده است. هر یک از متخصصان که کار مشاوره آنلاین را انجام می دهند، افرادی مجرب، متعهد و دارای مدارک تایید شده هستند.

سبد خرید