چگونگی به اوج لذت رساندن زنان - رابینیا | گروه مشاوران رابینیا

چگونگی به اوج لذت رساندن زنان

دسته بندی ها : روابط زناشویی و جنسی ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ اسماعیل عباسی 7 مشاهده
به اوج لذت رساندن زنان

به اوج لذت رساندن زنان

 

چگونگی به اوج لذت رساندن زنان

برای به اوج لذت رساندن زنان نیاز به برقراری یک ارتباط صحیح با همسر خود دارید. برای مردان بسیار خوشایند است که ببینند زنی که عاشقش هستند در کنار آن‌ها خوشحال است؛ با این حال بسیاری از آن‌ها نمی‌دانند که چگونه باید یک زن را به اوج لذت برسانند. رابطه جنسی یکی از عوامل تعیین کننده در کیفیت رابطه زوجین و ماندگاری آن است.

مشاوره جنسی فرصت مناسبی است تا با روحیات زنان و آناتومی بدن آن‌ها آشنا شوید و بتوانید رابطه رضایت بخشی را با شریک جنسی خود برقرار کنید. عدم اهمیت به این موارد باعث می‌شود که در نظر زنی که با او رابطه دارید رفتارهای جنسی شما خودخواهانه به نظر برسد که در نهایت به سرد شدن او نسبت به رابطه منجر می‌شود.

در این مقاله ما، تیم رابینیا به شما آموزش می‌دهیم که چگونه یک زن را به اوج لذت برسانید و دنیای او را متحول سازید.

 

چگونه یک زن را به اوج لذت جنسی برسانیم؟

در ادامه راهکارهایی که در بهبود رابطه جنسی با همسرتان معجزه خواهد کرد و او را به اوج لذت می‌رساند بررسی می‌کنیم.

 

۱. به همسرتان کمک کنید تا آرام شود!

اولین کار برای به اوج لذت رساندن زنان، دادن احساس آرامش به اوست. پس سعی کنید تمام آنچه که برای او لذت بخش است را انجام دهید. در نتیجه تا حد زیادی اضطراب اولیه و استرس او کاهش می‌یابد. زنان در زمان‌هایی که استرس زیادی دارند میل جنسی شان تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند و لذت بردن از رابطه جنسی برایشان سخت می‌شود.

 

۲. برای به اوج لذت رساندن زنان وقت بگذارید!

قبل از برقراری رابطه جنسی زمانی را صرف معاشقه کنید تا او را برای برقراری رابطه جنسی آماده کنید. عشق بازی برای یک زن بسیار مهم است و میزان لذت رابطه جنسی هر دو نفر را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

ضعف زنان بعد از رابطه جنسی
این مطلب را هم ببینید

قبل از برقراری رابطه جنسی با همسر خود با شیطنت صحبت کنید ولی حواستان باشد که زیاده روی نکنید. با صحبت کردن در مورد مسائل مختلف جنسی و توجه به پاسخ‌ها و عکس العمل‌های همسرتان می‌توانید علایق جنسی او را به راحتی کشف کنید.

 

۳. برای به اوج لذت رساندن زنان آناتومی بدن او را بشناسید!

نارضایتی جنسی یکی از مشکلاتی است که برخی از زوجین با آن مواجه هستند. یکی از دلایل مهم آن، عدم اطلاع و آگاهی مردان از آناتومی بدن زنان و نحوه ارضا کردن آنان است. طبیعی است که زنان از تحریک واژن لذت ببرند ولی در زنان مسئله پیچیده‌تر است. کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقاط حساس بدن زنان به شما کمک می‌کند تا شریک جنسی خود را به اوج لذت برسانید.

 

به اوج لذت رساندن زنان

 

۴. در رابطه جنسی خود تنوع داشته باشید!

در واژن زنان چندین پایانه عصبی وجود دارد. بنابراین آنچه که سبب لذت در زمان دخول در زنان می‌شود، تنوع در حرکات شما می‌باشد. سعی کنید ریتم، فشار و زوایای مختلف را امتحان نمایید تا حالتی را پیدا کنید که همسرتان بیشترین واکنش و لذت را نسبت به آن دارد. این حالت برای زنان مختلف متفاوت است بنابراین شما باید حالت ایده آل همسرتان را بیابید و در استایل‌های رابطه جنسی خود تنوع داشته باشید.

 

۵. برای به اوج لذت رساندن زنان، رابطه جنسی دهانی را امتحان کنید!

رابطه جنسی دهانی از مواردی است که اکثر مردان دوست دارند که بیشتر این نوع رابطه بر روی آنان انجام شود و خودشان تمایل زیادی برای انجام این کار ندارند. زنان نیز مانند مردان از رابطه جنسی دهانی لذت می‌برند. اگر می‌خواهید که رابطه بهتری با همسرتان داشته باشید؛ باید بیشتر رابطه جنسی دهانی برقرار کنید.

آیا در مورد نقاط حساس بدن خانم ‌ها چیزی شنیده‌اید؟
این مطلب را هم ببینید

یکی از مواردی که به شما کمک می‌کند این است که از همسرتان بخواهید تا شما را در مورد نحوه انجام رابطه جنسی دهانی راهنمایی کند. ولی به طور کلی در زمان برقراری رابطه جنسی دهانی باید تمرکز شما بر روی کلیتوریس باشد. اما از تحریک بقیه قسمت‌های واژن غافل نشوید. باید در زمان برقراری این رابطه تلاش کنید تا بفهمید دقیقا که با تحریک کدام نقاط همسرتان لذت بیشتری از برقراری رابطه جنسی دهانی می‌برد.

 

۶. فانتزی‌های او را کشف کنید!

زنان فانتزی‌های جنسی خاص خود را دارند و تا زمانی که به طور کامل اطمینان نداشته باشند که می‌خواهید آن‌ها را ارضا نمایید؛ فانتزی‌های خود را بیان نمی‌کنند.

باید شرایطی را فراهم نمایید تا همسرتان بتواند خواسته ‌ایش را به راحتی با شما در میان بگذارد و آشکارا با شما در مورد علایق جنسی خود صحبت کند. این شرایط تنها با ایجاد یک ارتباط صحیح با همسر به وجود می‌آید. شاید بیان این خواسته برای او بسیار دشوار باشد پس تلاش کنید تا فانتزی‌های همسرتان را زنده نمایید.

 

۷. در رابطه جنسی جایتان را با یکدیگر عوض کنید!

برای به اوج لذت رساندن زنان گاهی در رابطه جای خود را با هم عوض کنید. در واقع در برقراری رابطه جنسی بعضی از زنان دوست دارند تسلیم باشند، برخی از زنان نیز ترجیح می‌دهند که در حین برقراری رابطه جنسی کنترل همه چیز را در دست بگیرند.

این علایق در زنان مختلف متفاوت می‌باشد و هیچ کسی نمی‌تواند به شما بگوید که زن شما کدام یک از این دو حالت است. برای اینکه بفهمید که همسر شما کدام یک از این دو حالت را دوست دارد، به او فرصت دهید. کنترل رابطه جنسی را به او واگذار نمایید. با انجام این کار می‌توانید علایق جنسی همسر خود را بهتر بشناسید.

درمان اختلال نعوظ با کرم آلپروستادیل
این مطلب را هم ببینید

 

کلام آخر

توجه داشته باشید که ارگاسم شدن در زنان امری بسیار مهم است و تاثیرات خود را بر تمام جنبه‌های جسمی و روانی زندگی می‌گذارد با این حال گاهی مردان تمامی تلاش خود را برای به اوج لذت رساندن زنان انجام می‌دهند و تکنیک‌های مختلفی را نیز امتحان می‌کنند اما بازهم در این زمینه با مشکل مواجه هستند.

در این شرایط لازم است که با بهره بردن از مشاور و متخصص در زمینه مسائل جنسی موضوع را با او در میان گذاشته و بتوانید لذت را دوباره به رابطه جنسی خود بازگردانید.

همچنین در این شرایط به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از مشاوره تلفنی بهره بگیرید چراکه راحت‌تر می‌توانید تمامی مسائل را بیان کنید و احساساتی از جمله شرم و خجالت را تجربه نخواهید کرد.

 

سوالی که ممکن است سوال شما باشد!

بهترین پوزیشن برای به اوج لذت رساندن زنان کدام است؟

این موضوع می‌تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و با شناخت و امتحان کردن روش‌های مختلف می‌توان بهترین پوزیشن را انتخاب کرد. اما به طور کلی در حالت‌هایی که لمس کلیتوریس امکان پذیر باشد رابطه جنسی برای زنان لذت بیشتری دارد چراکه کلیتوریس نقش اساسی در ارگاسم زنان دارد. این حالت‌ها شامل قرار گرفتن زن روی مرد، دخول از پشت و سبک قاشقی (پشت زن رو به قفسه سینه مرد) می‌باشد.

برای مطالعه مقاله ۱۰ پوزیشن رابطه جنسی مناسب در رابینیا فقط کافیست کلیک کنید!

 

به اوج لذت رساندن زنان

آواتار اسماعیل عباسی
اسماعیل عباسی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  0
   0
   صورتحساب شما
   صورتحساب شما خالی استبازگشت به فروشگاه